Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi
Bu web sitesini kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyun (kısaca "SİTE" olarak anılacaktır). Bu SİTE üzerinden sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE'ye erişenler aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Kullanım Şartları:
Bu SİTE'de sunulan hizmetler msdcollection (bundan böyle "msdcollection" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi msdcollection olup, SİTE üzerindeki tüm kullanım ve imha yetkisi msdcollection'a aittir.
msdcollection gerektiğinde bu kullanım koşullarını değiştirebilir; ancak bu değişiklikler SİTE'de düzenli olarak yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.
SİTE hizmetlerini kullanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek veya tüzel kişi, msdcollection tarafından bu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan değişiklikleri peşinen kabul etmiş sayılır.
msdcollection bu SİTE'de yer alan bilgileri, formları ve içeriği istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.


Sözleşme tanımları:
SİTE: msdcollection tarafından belirlenen çerçevede çeşitli hizmet ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişilebilen web sitesidir.
ÜYE: msdcollection'ı eksiksiz olarak seçmiş olduğu üyelik formunu doldurarak ürün satın almak için kullanmak isteyen ve üyeliği msdcollection tarafından onaylanıp kabul edilen gerçek veya tüzel kişidir. Kısaca bu sözleşmede "ÜYE" olarak anılacaktır. 18 yaşını doldurmuş kişiler gerçek kimlik bilgileriyle SİTE üzerinden ilgili üyelik formunu doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen şirketlerin (Bireyler ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Limited Ortaklıklar, Limited Ortaklıklar, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatifler ve diğer kuruluşlar ile 18 yaşını dolduran yasal yetkililerinin hukuki bilgileri SİTE üzerinden ilgili üyelik formunu doldurarak ÜYE olabilir ve kurumu adına hareket edebilir. "Üye adı" üyeye özeldir ve aynı "Üye adı" iki farklı ÜYE'ye verilmez.
KULLANICI: msdcollection web sitesini alışverişle veya alışveriş yapmadan ziyaret eden kişi.
LİNK: SİTE üzerinden başka bir web sitesine, dosyalara, içeriğe veya SİTE'ye, başka bir web sitesinden dosya ve içeriğe erişimi sağlayan bağlantıdır.
İÇERİK: SİTE ve / veya herhangi bir web sitesinde yayınlanan veya erişilebilen her türlü bilgi, dosya, resim, program, şekil, fiyat vb. görsel, edebi ve işitsel imgeler.
WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: msdcollection ile SİTE üzerinden sunulan ticari ve kişisel hizmetlerden yararlanacak gerçek ve / veya tüzel kişiler arasında elektronik ortamda akdedilen sözleşmedir.
KİŞİSEL BİLGİLER: Üyenin kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE'nin hangi kısımlarını ziyaret ettiği, alan adı tipi, tarayıcı tipi, ziyaret tarihi, saati vb. Bilgilerdir.


Hizmet Kapsamı:
Msdcollection'ın SİTE üzerinden sağlayacağı hizmetler, genel olarak Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten oluşmaktadır.
Msdcollection tarafından SİTE üzerinde verilen hizmetler sayı olarak sınırlı değildir; Msdcollection www.msdcollection.com adresinden satışa sunulan ürünler için; ÜYE tarafından ücret ödendikten sonra tedarikçi stok durumu uygun ise, yani sözleşmenin satıcıya olan borcu; Kargo firmasının msdcollection adına taahhüt ettiği süre içerisinde malı müşteriye kusursuz teslimi.
msdcollection, SİTE üzerinde sunacağı hizmetlerin kapsam ve kalitesini belirlemekte tamamen serbest olup, SİTE'ye göndereceği değişiklikleri SİTE'ye göndererek yürürlüğe koymuş sayılır.
SİTE bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların, SİTE'nin ilgili bölümünün içeriğinde belirtilen ve msdcollection tarafından belirlenecek özelliklere sahip olması gerekmektedir. msdcollection bu özellikleri belirlemekte tamamen ücretsiz olup, özellikler üzerinde yapılacak değişiklikleri SİTE üzerinden yayınlayarak yürürlüğe koymuş sayılır.


Genel hükümler:
SİTE aracılığıyla msdcollection, diğer web SİTELERİNE ve / veya kendi kontrolü altında olmayan ve diğer üçüncü şahıslar tarafından sahip olunan ve işletilen diğer içeriklere bağlantı verebilir. Bu bağlantılar KULLANICILARA ve ÜYELERE yönlendirme kolaylığı sağlamak için sağlanmıştır ve herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklemez. Bağlantı verilen internet sitesinde yer alan bilgiler için herhangi bir beyan veya garanti teşkil etmez. msdcollection, SİTE üzerindeki linkler üzerinden erişilen web siteleri ve içeriklerinden sorumlu değildir ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek zararlar KULLANICI ve ÜYELERİN sorumluluğundadır. msdcollection, bu tür bağlantılı web sitelerine erişimi kendi yazılı izni ile bağlayabilir veya msdcollection için uygun olmadığını düşündüğü bağlantılara erişimi her zaman engelleyebilir.

msdcollection, SİTE'de bulunan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sürekli olarak kontrol eder. Ancak yapılan çabalara rağmen SİTE'deki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. SİTE içeriğinde yer alan materyal ve bilgiler SİTE'ye sunulur sunulmaz sunulur, ilgili hizmetin veya bilgilerin mevcut durumu ile SİTE'deki durum arasında farklılık olabilir. Güncellik, doğruluk, koşullar, kalite, performans, pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve msdcollection SİTESİ üzerinde bulunan ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ilgili veya bağımsız bilgi, hizmet veya ürünlerin etkisi ve eksiksizliği hakkında Açık veya zımni garanti yok veya garantiler yapılır.

KULLANICI ve ÜYE, SİTE'de indirilebilecek ve / veya paylaşılabilecek dosya, bilgi ve belgeler, virüsler, solucanlar, truva atları, çevirici programları, spam, casus yazılımlar veya diğer kötü niyetli ve zararlı kod veya materyallerden arındırılamaz. SİTE'nin bu konularda herhangi bir garanti vermediğini beyan eder. Bu tür kötü niyetli ve zarar verici programları, kodları veya materyalleri önlemek, veri giriş-çıkış doğruluğu için gerekli olan tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak veya kaybolan verileri kurtarmak, bakım ve onarımını yapmak KULLANICI'nın ve ÜYE'nin sorumluluğundadır. güncellemeler. msdcollection, bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin neden olduğu veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI, ÜYE veya üçüncü şahısların neden olabileceği zararlardan sorumlu değildir. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI, ÜYE veya üçüncü şahısların uğrayabileceği zararlardan msdcollection sorumlu değildir.


msdcollection bu SİTE ve uzantısında bulunan herhangi bir hizmet, ürün, kampanya vb. sunmamaktadır. SİTE'nin bilgi ve kullanım koşullarını ve SİTE'de verilen bilgileri değiştirme, SİTE'yi ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve / veya önceden haber vermeksizin durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler SİTE'de yayınlanması ile yürürlüğe girer. Bu değişiklikler SİTE'nin kullanılmasıyla veya SİTE'ye girilerek kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar, diğer bağlantılı web sayfaları için de geçerlidir. msdcollection, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer nedenlerin bir sonucu olarak; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinmesi, kaybı, işlem veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz giriş, değişiklik veya kayıtların kullanımından sorumlu değildir.

SİTE'de yayınlanan içerik ve üçüncü şahıslar tarafından sağlanan hizmetlerden msdcollection, işbirliği yaptığı kurumlar, msdcollection çalışanları ve yöneticileri ve msdcollection yetkili satıcıları sorumlu değildir. Herhangi bir üçüncü şahıs tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriğin, görsel ve işitsel görüntülerin doğruluğu ve yasallığına bağlılık, tamamen bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü şahısların sorumluluğundadır. msdcollection, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriğin güvenliğini, doğruluğunu ve yasallığını garanti etmez.

SİTE kullanıcıları, SİTE üzerinde sadece yasal ve kişisel amaçlarla işlem yapabilirler. SİTE dahilinde yapılan her işlem ve eylemdeki KULLANICI ve ÜYELERİN hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her KULLANICI ve her ÜYE, msdcollection ve / veya başka herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal edecek herhangi bir faaliyette bulunmamayı taahhüt eder. msdcollection'ın KULLANICI'nın ve ÜYELERİN SİTE üzerindeki faaliyetleri nedeniyle uğrayabileceği veya üçüncü şahısların uğrayacağı zararlardan doğrudan ve / veya dolaylı olarak sorumluluğu bulunmamaktadır.


Bu SİTE'nin sahibi msdcollection'dır. Bu SİTE'de yer alan bilgiler, metinler, resimler, markalar, sloganlar ve diğer işaretler ile diğer sınai ve fikri mülkiyet hakları, SİTE'nin sayfa düzeni ve sunumu, msdcollection veya msdcollection izin ve lisansı sahibi olduğu kurumlara aittir. Edinilen. Bu SİTE veya SİTE sayfalarındaki bilgilerle ilgili her türlü veritabanı, web sitesi, html yazılım-kod kodu ve diğer kodlar vb. Ürün, tasarım, resim, metin kopyalamak, değiştirmek, yayınlamak, göndermek, dağıtmak ve satmak yasaktır. SİTE içeriğindeki görsel, işitsel ve diğer resimler, video klipler, dosyalar, kataloglar ve listeler, kısmen veya tamamen. . KULLANICI ve ÜYE, yukarıda belirtilen SİTE'nin yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacak, kopyalamayacak, dağıtmayacak, işlemeyeceklerini ve bu eylemler veya başka yollarla msdcollection ile doğrudan ve / veya dolaylı olarak rekabet etmeyeceklerini kabul ve taahhüt eder. . KULLANICI ve ÜYE, msdcollection hizmetlerini, msdcollection bilgilerini ve telif hakkıyla korunan çalışmaları msdcollection yeniden satma, işleme, paylaşma, dağıtma, sergileme veya başka birinin msdcollection hizmetlerine erişmesine veya bunları kullanmasına izin vermez. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, görüntülenmesi yalnızca ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve msdcollection'ın yazılı izni ile mümkündür.

msdcollection, SİTE üzerinden KULLANICILAR ve ÜYELER tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümlerine uygun olarak kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, sınıflandırabilir ve bir veri tabanında depolayabilir. msdcollection ayrıca; Kullanıcı ve ÜYE'nin kimliği, adresi, e-posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE'nin hangi kısımlarının ziyaret edildiği, alan adı türü, tarayıcı türü, ziyaret tarihi, saati vb., İstatistiksel değerlendirme, kampanya duyurusu ve kişisel hizmetlerden yararlanılabilir sunum gibi amaçlar için. KULLANICI ve ÜYE'lere ait kişisel bilgiler, kanunen yetkili makamların talebi ve aşağıda sayılan haller dışında gerçek ve hukuki üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgiler, verilerin belirli kullanımını daha iyi işlemek veya KULLANICILAR ve ÜYELER tarafından önerilen amaçlara daha iyi hizmet etmek için msdcollection veya msdcollection işinde yer alan üçüncü şahıslar tarafından nadiren kullanılabilir. verilen.

Msdcollection'ın bu SİTE Kullanım Koşulları kapsamında açıkça yetkilendirilmediği durumlarda, msdcollection; msdcollection hizmetleri, msdcollection bilgileri, msdcollection telif hakkı alınmış çalışmaları, msdcollection ticari markaları, msdcollection ticari görünümü veya bu SİTE aracılığıyla sağlanan diğer varlıklar ve bilgilerle ilgili tüm hakları saklı tutar.


Sorumluluğun sınırlandırılması:
msdcollection, SİTE'ye, SİTE'ye erişim veya SİTE'de yer alan bilgiler ve diğer veriler, programlar vb. sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya diğer sebeplerden doğabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir. msdcollection, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer nedenlerin bir sonucu olarak; İşlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal veya kesintiden dolayı sorumluluk kabul etmez. Bu SİTE'ye veya diğer bağlantılı web sitelerine erişerek veya bunları kullanarak, msdcollection, kullanım / ziyaret sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluktan ve mahkeme ve diğer masraflar dahil olmak üzere her türlü zarar ve tazminattan muaftır. Yapıldığı kabul edilir.

Sözleşmenin devri:
msdcollection, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin kısmen veya tamamen devredebilir. Ancak KULLANICI ve ÜYE bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Böyle bir transfer girişimi geçersizdir.

Mücbir sebep:
Yasal olarak mücbir sebep olarak kabul edilen tüm durumlarda, msdcollection bu "WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI" nın geç veya ifa edilmemesinden sorumlu değildir. Bu ve bu tür durumlar, msdcollection için gecikme veya yerine getirmeme veya varsayılan olarak kabul edilmeyecektir veya msdcollection bu durumlar için herhangi bir tazminattan sorumlu olmayacaktır.


Geçerli yasa ve yargı yetkisi:
Bu "WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ" nden doğan ihtilaflar Türk Hukukuna tabi olup, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. msdcollection, KULLANICI ve ÜYE'nin bulunduğu ülkede dava açma hakkını saklı tutar.

Etkililik ve kabul:
"İşbu" WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ "msdcollection tarafından SİTE içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlüğe girer.KULLANICI ve ÜYELER, SİTE'yi kullanarak işbu sözleşmenin şartlarını kabul ederler.Sözleşme hükümlerini değiştirebilir, değişiklikler SİTE üzerinde sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.
Yükleniyor...